• +905350848121
  • 905350848121
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • 08:30 18:00

Eames Lounge Ottaman Koltuk


Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Eames Lounge Ottaman Koltuk

Ofisleriniz için dinlenme alanlarınızı en iyi şekilde oluşturmanızı sağlayacak konforlu bir modeldir. Eames Lounge Ottaman Koltuk modelleri, Ofis dekorasyonda dinlenme sandalyesi tercih edenlere hitap eden modeller arasındadır. Kullanım alanları son derece geniş olan bu ürünleri evinizde, ofisinizde ya da işletmenizde güvenle tercih edebilirsiniz. Zamansız bir model olduğundan ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri bulunan ve konforlu tasarım haliyle dikkat çeken şık bir ürün olup, kapalı alanlar için idealdir. Kolayca temizlendiği için birçok sektörde ilk tercih olan hakiki deri kaplanmıştır ve dilerseniz kumaşla kaplanabilir.

ottoman-lounge

Eames Lounge Ottoman Kullanım Alanları

Kullanışlı ve özel bir ürün olarak dikkat çeken Eames Lounge Ottoman iç mekanlar için tasarlanmıştır.
İnsan ergonomisini dikkate alan tasarım anlayışı sayesinde Eames Lounge Ottoman Koltuk rahat ve sağlıklı bir oturum sağlar.
Eames Lounge Ottoman ayak uzatma pufu ile birlikte de uyumlu bir görünüme sahiptir.
Kolay temizlenen ve farklı kumaş türleriyle birlikte farklı tasarımlara sahip olabilen bu ürünler, dinlenme alanınızı yaratmanız için uygun bir seçim olacaktır.Profesyonel kullanım alanlarına sahip olan bu ürünler, geniş metrekareye sahip olan mekanlar için uygun bir seçim olacaktır.Dinlenme koltuğu, ya da ofis koltuğu olarak kullanılması mümkün olmaktadır.
Ürünün geniş bir kullanım alanı olduğu için sandalye seçimi yaparken öncelikli olarak kendi ihtiyacınıza uyup uymayacağını keşfedebilirsiniz.Kullanışlı olduğu kadar özel bir ürün olarak da dikkat çeken bu sandalyelerle aradığınızı kolayca bulabilirsiniz.

ottoman-lounge

Eames Lounge Ottoman Koltuk Özellikleri

Deri kumaş kaplamasıyla ön plana çıkan Eames Lounge Ottoman Koltuk, tüm iç mekanlarınız için güvenli seçimler olacaktır.
Fark yaratacak olan konseptler oluşturmak istediğinizde dikkat çekecek olan sandalyeler, tercih ettiğiniz her yerde güvenle kullanılabilir.Sipariş üzerine 15 iş gününde istediğiniz renkte üretilmesi mümkün olmaktadır.
Kumaş alternatiflerini seçebilir, kendi beğeninize göre özelleştirip kullanabilirsiniz.
Geniş alanlarda kullanacağınız sandalyeleri istediğiniz gibi kombinleyerek tercih edececeğiniz masa modellerimizle kullanabilirsiniz.150 kiloya kadar taşıma kapasitesine sahip olan ürün, kolçaklı olduğu için özellikle uzun süreli oturum tercihlerinizde vazgeçilmez bir seçim olacaktır.

ottoman-lounge

ottoman-lounge


Son Eklenenler

Cafe Sandalye Fiyatları Yaşam alanlarına yenilik ve değişik görünümler kazandırmak isteyenlere sunduğumuz sandalye modellerini inceleyerek istediğiniz tarzdan bir model bulabilirsiniz. Sezonun en trend

Kollu Tel Sandalye · Tel sandalyeler bilhassa otel veya restoran gibi işletmeler için çok uzun ömürlü olmaları ve bozulma risklerinin olmaması sebebiyle

Penyez Sandalye Farklı renkleri ve şık tasarımlarıyla kullanılan alanlara hoş bir görünüm sunan Penyez sandalye modelleri, mekanlarınıza farklı değerler katacak şekilde tasarlanmış sandalye seçeneklerinden
© {2019}Lones. Tüm Hakkaları Saklıdır. Lones by Cafe Sandalyeleri Metal Sandalye Bar Sandalyeleri