• +905350848121
  • 905350848121
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • 08:30 18:00

Bar Bankoları


Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Ahşap Bar Bankoları

Modern tasarımlar ve lones mobilya seçenekleriyle siz değerli müşterilerimizin projelerinde yanınızda olmaya devam ediyoruz. Genellikle seri, demonte ve modüler olarak tasarlanan ahşap bar bankoları, mekanınıza şık bir görünüm sağlamakla birlikte, beklentilerinizden çok daha fazlasını karşılayacaktır.
Montaj, taşıma kolaylığı ve seri üretim ile müşterilerimize hizmet sunduğumuz firmamızda, kalite ve görselliği bir arada sunmaktayız. Ahşap bar bankoları modellerini istediğiniz renk ve ölçülerde tasarlatabileceğiniz mobilya imalathanemiz ile projelerinizi istediğiniz gibi detaylandırmanın keyfine varacaksınız.

Mobilyada Uzman Adresi Lones Mobilya

Uzun yılların deneyim ve tecrübesine sahip olan Lones Mobilya ile bar bankoları noktasında alacağınız hizmetlerimizden memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Projeleriniz için iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Cafeler için Bar Bankoları
Kullanışlı alanlara sahip olmak ve müşterilerinize daha kaliteli bir şekilde hitap etmek için bar bankoları kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak mobilya modellerini inceleyebilirsiniz. Bu kategoride yer alan bar bankoları, MDF, lam kaplamalı, cilalı ve lake gibi çeşitli malzemelerden üretilmektedir. Dayanıklı ve uzun süre kullanıma açık olmalarıyla hem ekonomik anlamda kazanacak hem de şık bir mekana sahip olacaksınız.
Birçok alanda kullanıma uygun olan cafeler için bar bankoları, özellikle; cafe, restoran, bar, fuar, evlerde kullanılabilmektedir. Çeşitli renk ve tasarım seçenekleri ile Zengin Mobilya farkıyla elde edebileceğiniz modelleri inceleyerek sizin için en uygun olanını tercih edebilirsiniz.
Farkınızı yansıtın
Daha hoş ve şık mekanlara sahip olabilmek için bar bankoları kategorisinde yer alan lones mobilya modellerini inceleyebilirsiniz. Cafeler için bar bankoları özel tasarımları hakkında bilgi edinmek için iletişim numaramızı arayın.

Mdflam Bar Bankoları

Ortamların daha nezih ve şık görünümlere ulaşmasını sağlaya bar bankoları, Lones Mobilya imalathanesinde müşteriye özel renk ve ölçülerde üretilerek proje alanlarına kurulmaktadır. MDFlam bar bankoları arasından dilediğinizi seçerek ortama hoş bir hava katabilirsiniz.
Bar bankoları mdf lam kaplamalı cilalı, lake gibi çeşitli malzemelerden üretilmektedir. Renk, model, tasarım seçenekleri gibi kendinize özel tasarımları elde edebileceğiniz imalathanemiz ile proje alanlarınızda yeni bir hava oluşturacaksınız. MDFlam bar bankoları ile dilediğiniz gibi bir ortama sahip olacaksınız.
Lones Mobilya ile en iyisine sahip olun
Uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle müşterilerimize hizmet verdiğimiz imalathanemizde, seri üretim ve özel üretim mobilya modelleri ile dilediğiniz zaman yanınızdayız. MDFlam bar bankoları hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için arayın.


Son Eklenenler

Cafe Sandalye Fiyatları Yaşam alanlarına yenilik ve değişik görünümler kazandırmak isteyenlere sunduğumuz sandalye modellerini inceleyerek istediğiniz tarzdan bir model bulabilirsiniz. Sezonun en trend

Kollu Tel Sandalye · Tel sandalyeler bilhassa otel veya restoran gibi işletmeler için çok uzun ömürlü olmaları ve bozulma risklerinin olmaması sebebiyle

Penyez Sandalye Farklı renkleri ve şık tasarımlarıyla kullanılan alanlara hoş bir görünüm sunan Penyez sandalye modelleri, mekanlarınıza farklı değerler katacak şekilde tasarlanmış sandalye seçeneklerinden
© {2019}Lones. Tüm Hakkaları Saklıdır. Lones by Cafe Sandalyeleri Metal Sandalye Bar Sandalyeleri